Український політв’язень Костенко вийшов на свободу з російської колонії (фото)

Опубліковано 3 Серпня 2018 о 13:47

Кримчанин, політв’язень Кремля Олександр Костенко сьогодні, 3 серпня, о 10.54. год., вийшов на свободу з російської виправної колонії. Українця утримували у колонії № 5 в місті Кірово-Чепецьк Кіровської області. Про це пише сайт “Громадське”, працівники якого отримали інформацію від члена Громадської наглядової комісії Кіровської області Дениса Шадріна.

“Вийшов Олександр о 10:54. Зустрічали його члени наглядової комісії — Артур Абашев та я”, — сказав Шадрін. За його словами, далі Костенко через Москву поїде в Київ. 

Українець відбув покарання, його звільнили, у зв’язку з закінченням терміну ув’язнення.

За словами Шадріна, Костенко побоюється, що після звільнення йому в РФ можуть підкинути наркотики та знову засудити.

Уповноважена з прав людини Людмила Денісова підтвердила інформацію про звільнення Костенка та зазначила, що він перебуває під захистом української влади.

“Олександр знаходиться з Консулом України і вони прямують до Москви в Посольство України в РФ. Він під юрисдикцією нашої країни. Я на зв’язку з консулом, тримаю ситуацію під контролем”, — заявила омбудсмен.

Олександр Костенко брав активну участь у подіях на Майдані у Києві. У травні 2015‑го, мешканця Сімферополя Олександра Костенка кримський “суд” засудив до чотирьох років і двох місяців, нібито, за вчинення каліцтв співробітнику кримського “Беркуту” у Києві. Після розгляду касаційної скарги термін зменшили до трьох років і шести місяців ув’язнення.

 

Читайте також:   Сьогодні у Львові день жалоби за загиблими під час падіння літака у Чугуєві

 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM