Українців попереджають про небезпеку відпочинку в Єгипті і закликали не відвідувати країну

Такі застереження пов’язані із активізацією на території Єгипту радикальних терористичних угруповань, включаючи “ІДІЛ”. Українців закликають утриматися від подорожей до Єгипту і дотримуватися певних рекомендацій через те, що у країні подовжили надзвичайний стан.

Про це йдеться на на сайті Консульської служби України.

«Враховуючи ухвалення парламентом Арабської Республіки Єгипет рішення щодо чергового подовження в Єгипті на три місяці надзвичайного стану, Міністерство закордонних справ України наполегливо рекомендує громадянам України переглянути власні плани щодо відвідування Єгипту протягом дії в державі надзвичайного стану та, якщо це можливо, утриматися без нагальної необхідності від поїздок до цієї держави, у т.ч. з туристичною метою», – йдеться у повідомленні. 

Зазначається, що такі застереження пов’язані із активізацією на території Єгипту радикальних терористичних угруповань, включаючи “ІДІЛ”.

Своєю чергою, тим громадянам, які вже перебувають в Єгипті, рекомендовано зважити на наявні ризики подальшого перебування на території цієї держави та дотримуватись певних порад.

Так, категорично не рекомендується здійснювати поїздки і перебувати на півночі та в центральній частині Синайського півострова, а також у пустельних районах на захід від долини ріки Ніл.  Також варто виявляти пильність у разі відвідування північного узбережжя Єгипту, столиці країни та дельти ріки Ніл, туристичних місць у її долині, узбережжя Червоного моря (курорти міст Хургада, Ель-Гуна, Сафага, Затоки Макаді та Затоки Сома), а також південної частини Синайського півострова (курорти міст Шарм-ель-Шейх, Дахаб, Таба). 

«У разі перебування в курортних місцях Єгипту, наполегливо рекомендується виявляти підвищену увагу та обережність, утримуватися від виїзду за межі місць організованого відпочинку, які знаходяться під охороною і наглядом сил безпеки. У випадку нагальної необхідності виїзду за межі місць організованого відпочинку, громадянам слід повідомляти про це адміністрацію готелю, рідних або представників туроператора. Рекомендується бути особливо обачними під час святкування в Єгипті релігійних (у т.ч. християнських) свят та, по можливості, утримуватися від відвідування релігійних святинь», – йдеться у повідомленні.

У разі різкого загострення ситуації, необхідно неухильно виконувати вказівки посадових осіб, відповідальних за безпеку у місці проживання.

 

 

Posted in НОВИНИ
Çàãðóçêà...