Українців з паспортами РФ потрібно позбавляти громадянства, — Москаль

Керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації в 2014–2015 роках Геннадій Москаль в ефірі телеканалу “OBOZREVATEL” поділився думкою про те, як слід вчиняти з громадянами України, що проживають на окупованих територіях на Донбасі й в Криму, мають російські паспорти та проголосували на виборах до Держдуми Росії.

За його словами, таких людей на підставі чинного законодавства слід позбавляти громадянства України.

“Люди свідомо пішли і прийняли громадянство Російської Федерації. Але ж ніхто ані в “ДНР”, ані в “ЛНР” не вийшов з громадянства України. Вони отримують нашу пенсію і пенсію РФ, по українському паспорту їздять скуплятися на підконтрольну територію, вчать на нашій території своїх дітей.

Де реакція нашого РНБО, де укази президента про позбавлення громадянства? Чому щодо тих, хто має разом з українським паспорт європейської країни ми вимагаємо позбавлення громадянства, а щодо тих, хто тишком-нишком має громадянство країни-агресора ніхто нічого не говорить?” — запитав Москаль.

Таким чином, на його думку, українців, які отримали російське громадянство, слід позбавляти громадянства України. “ЗМІ клеймлять позором громадян, які отримали паспорти Угорщини чи Румунії, але мовчать про паспорти РФ. Але Угорщина чи Румунія не є країнами-агресорами”, — наголосив політик.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!