Українцям заборонять виїжджати до Росії за внутрішнім паспортом

З 1 березня 2020 року для в’їзду на територію Росії українцям знадобиться закордонний паспорт. Як повідомив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, у своєму “Telegram”-каналі, відповідне рішення Кабінет міністрів ухвалив на сьогоднішньому засіданні, пише “УНІАН”.

“З 1 березня 2020 року перетин кордону з РФ буде здійснюватися на підставі закордонного паспорта, але тільки для громадян України, що виїжджають з України на територію РФ. Зменшується час проходження прикордонного контролю кожного громадянина — для перевірки даних особи відомості закордонних паспортів зчитуються спеціальними приладами”, — написав він.

За словами Гончарука, при в’їзді громадян України з території Росії на територію України Державна прикордонна служба здійснюватиме безперешкодний пропуск громадян України і за внутрішніми паспортами та свідоцтвами про народження.

Рішення уряду передбачає призупинення дії положень угод з РФ, укладених ще до початку збройної агресії, які дозволяли перетин кордону на підставі внутрішнього паспорта або свідоцтва про народження для осіб до 16 років.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!