Україну у травні накриє потужна магнітна буря

 

В Україну прийде потужна магнітна буря.

Як повідомляє agronews.ua з посиланням на Лабораторію рентгенівської астрономії сонця ФІАН, у травні очікується кілька великих сплесків сонячної енергії. Науковці обіцяють кілька таких природних явищ протягом травня

Травень розпочнеться з підвищеної сонячної активності: перший сплеск 4 травня. Наступний тривалий період підвищеної активності очікується з 12 по 17 травня. Найпотужніша магнітна буря буде 13 і 14 травня. Й третя буря очікується 20 травня.

Як захистити себе від негативного впливу?

 

Щоб залишатися в тонусі і мінімізувати негативний вплив магнітних бур, фахівці радять в цей період дотримуватись простих порад. Цей час краще провести в спокої, уникаючи стресових ситуацій і надмірних навантажень. Слід більше відпочивати, висипатися і гуляти на свіжому повітрі.

Для поліпшення самопочуття у такі дні рекомендується не переїдати, щоб не збільшувати навантаження на серцево-судинну систему. Дотримуйтесь меню, що складається з легкої їжі, мінімізувавши вживання дуже жирних, гострих і занадто солоних страв.

Варто також відмовитися від алкоголю і кави, замість цього пити більше води і заспокійливі чаї.

Магнітна буря — це астрономічне явище, коли через підвищену сонячну активність відбувається обурення магнітного поля Землі. Геомагнітні бурі негативно впливають на самопочуття людей і роботу систем зв’язку.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!