“Укрзалізниця” скасувала сім приміських потягів через негоду на Прикарпатті

Опубліковано 24 Червня 2020 о 16:09
АТ “Укрзалізниця” у зв’язку з масштабними паводками на Прикарпатті із 24, 25 червня 2020 року тимчасово скасовує курсування 7 приміських поїздів.

Про це повідомляє пресслужба АТ “Укрзалізниця”.

“У зв’язку з масштабними паводками на Прикарпатті Укрзалізниця тимчасово, до подолання наслідків негоди, відмінила курсування 7 приміських поїздів на окремих напрямках”, — йдеться у повідомленні.

Так, з 24 червня не курсуватимуть 4 приміські поїзди: Коломия–Снятин, Снятин–Коломия, Ворохта–Івано-Франківськ та Івано-Франківськ–Ворохта.

Також з 25 червня Укрзалізниця відміняє курсування трьох поїздів: Снятин–Коломия, Коломия–Снятин, Ворохта–Івано-Франківськ.

«Просимо пасажирів враховувати ці зміни у графіку руху приміських поїздів під час планування подорожей», — сказано в повідомленні.

Водночас, за словами міністра інфраструктури Владислава Криклія, другу добу працівники транспорту працюють над ліквідацією наслідків повеней у західному регіоні, щоб найшвидше забезпечити рух автошляхами та залізницею.

“Пошкоджено залізничну інфраструктуру на перегонах Яремче–Микуличин та Микуличин–Ворохта. Тому відучора було тимчасово зупинено рух приміських поїздів № 6402/6401 “Івано-Франківськ–Ворохта–Івано-Франківськ”. Роботи з ліквідації наслідків стихії проводить Івано-Франківська дистанція колії.

Наслідки підтоплень на автошляхах ліквідовують Служби доріг разом з підрядниками. Найбільше від повені постраждали дороги Н-09 та Р-24.

Роботи не зупиняються ні на хвилину. Ми на зв’язку 24/7″, — написав Криклій.

Також він додав, що Укрпошта через негоду мала труднощі з доставкою пенсій до окремих районів, але все обов’язково буде традиційно доставлено.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM