Улітку пологові будинки Львова закриватимуть на дезінфекційні обробки

Планові профілактичні дезінфекційні обробки у пологових відділеннях заплановані на літо. Жінкам, які очікують на дитину та повинні народжувати влітку, важливо знати про графік закриття пологових будинків.

Чимало майбутніх матусь обирають пологове відділення завчасно: одні ідуть туди, де працює їхній лікар (або вже народжували у нього, або його їм рекомендували), інші обирають медичний заклад, де, на їхню думку, кращі умови і для породіллі, і для маляти. Тож саме їх цікавить графік закриття на «помивку» пологових відділень.  Про це пише Львівська Газета.

Профілактичні дезінфекції пологових будинків відбуваються щороку. У Львові налічується два пологові відділення і пологовий будинок: пологове відділення Львівської обласної клінічної лікарні ( на вул. Чернігівській ), пологове відділення III міської клінічної лікарні (на вул. Раппопорта, 8) і міський клінічний пологовий будинок №1, що на вул. Мечнікова, 8.

Згідно з наказом Департаменту охорони здоров я ЛОДА № 258 від 7 квітня 2017 року, графік закриття пологових будинків наступний:

     1. Пологовий будинок №1, що на вул. Мечникова не працюватиме з 1 червня до 4 липня 2017 року.

     2. Пологове відділення III міської клінічної лікарні, вул. Раппопорта- з 5 липня по 8 серпня 2017 року.

     3. Пологове відділення Львівської обласної клінічної лікарні буде закрито значно довше. У ньому планують відремонтувати вісім родзалів. Згідно з планом, ремонт триватиме з 9 серпня по 10 листопада 2017 року. Не виключено, що ремонтні роботи можуть затягнутися і на довший час.

 
 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!