Уперше в Україні патрульну поліцію області очолила жінка

Новою керівницею управління патрульної поліції в Харківській області стала 31-річна старша лейтенантка Альона Стрижак.

Про це повідомляє пресслужба Патрульної поліції України.

Наказ про призначення 14 січня підписав начальник Департаменту патрульної поліції Євген Жуков.

«У своїй роботі Альона неодноразово доводила, що є справжнім професіоналом, показала свої лідерські здібності. Це командир, який завжди буде разом з вами, і дослухається до кожного підлеглого. Вона вимоглива, але завжди включиться у будь-яку проблему й готова до спілкування», — так представив полісменку перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

У відповідь Стрижак подякувала за довіру і розповіла про пріоритети в роботі.

«Для мене це дуже відповідально. Основні завдання, які ми будемо ставити перед собою, — це рівень довіри населення, співпраця й комунікація з громадянами, комунікація між підрозділами, а також гарантування безпеки дорожнього руху й публічної безпеки на території обслуговування. Сподіваюся, що наша співпраця буде винятково позитивною для колективу, управління й регіону», — сказала вона.

Відомо, що Альона Стрижак приєдналася до лав патрульної поліції 2015 року, у Дніпрі. Починала з патрулювання на лінії, потім обіймала посаду командира роти, а згодом і командира батальйону. Від жовтня 2018 року й донині працювала у Хмельницькому, була заступницею начальника управління — начальницею відділу чергової служби управління патрульної поліції.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!