Управління транспорту не захотіло надати депутату інформацію про доходи і витрати «Львівелектротрансу»

Ігорю Зінкевичу, який запитував інформацію про фінансові показники, що лягли в основу розрахунку нового тарифу, запропонували самому розбиратися із документами.

Новий керівник Управління транспорту Львівської міської ради Орест Олеськів відмовився надати інформацію про фінансові показники ЛКП «Львівелектротрансу», що лягли в основу розрахунку нового тарифу на проїзд у трамваях і тролейбусах міста Львова. Про це, на своїй сторінці у соціальній мережі «Facebook», повідомив лідер «Варта1», депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич (посилання —  https://www.facebook.com/igor.zinkevych.116/posts/414323045929131).


За словами Зінкевича, після того, як він дізнався про можливе зростання вартості проїзду в електротранспорті міста Львова, скерував депутатське звернення в Управління транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради.

«Зараз хочу отримати від Управління транспорту Львівської міської ради, яке є замовником пасажирських перевезень у місті, деталізацію розрахунків, пов’язаних із підвищенням вартості проїзду в міському електротранспорті», — написав депутат, коментуючи своє звернення, скан-копії якого він теж розмістив на своїй сторінці у «Facebook».

На жаль, замість деталізованої інформації, депутат отримав від Управління транспорту та ЛКП «Львівелектротранс» лише запрошення переглянути документи у приміщенні підприємства.

«В. о. керівника ЛКП «Львівелектротранс» пан Андрій Свищо замість того, щоб підготувати детальний звіт по запитуваній інформації, як це робили його попередники на посаді Олег Береза, В’ячеслав Кокошко та Володимир Ковалів, запропонував мені самостійно сконтактуватися із начальником планово-економічного відділу паном Олегом Богдановичем Бураком», — повідомляє депутат.

Ігор Зінкевич вважає, що готуючи проект рішення виконавчого комітету Львівської міської ради про підвищення тарифу на проїзд в міському електричному транспорті, Управління транспорту повинно було отримати від «Львівелектротрансу» вичерпну інформацію про доходи і витрати підприємства у І–ІІІ кварталі 2019 року. Депутат зауважує, що подібну інформацію на його запити надавали попередні керівники «Львівелектротрансу».

Крім того, Ігор Зінкевич дивується, що у місті «ІТ і туризму» документація у «Львівелектротрансі» існує тільки у паперовому вигляді. За словами депутата давно існує спеціалізоване програмне забезпечення, яке за кілька хвилин дає змогу отримати всю необхідну інформацію про фінансові показники, у тому числі витрати за основними статтями, такими як вартість електричної енергії, заробітна плата та ін.

«Отож, таку відповідь Управління транспорту і ЛКП «Львівелектротранс» я розцінюю таким чином: мені не хочуть надавати узагальнену інформацію, яку я просив», — резюмує Зінкевич. Він зауважує, що фактично нове керівництво Управління транспорту є менш публічне, а ніж попереднє, адже на попередні запити Зінкевич отримував практично вичерпну інформацію про роботу підприємства. Як приклад він опублікував відповідь «Львівелектротрансу» на його минулорічний запит, де міститься інформація про ремонти рухомого складу та інфраструктури, технічний стан тролейбусів та трамваїв, а також інформація про обсяги перевезення пасажирів у 2018 році.

«Ще раз висловлюю вдячність тим людям, які його (звіт) тоді готували, а це заступник директора В’ячеслав Кокошко, головний інженер Володимир Ковалів, начальник тролейбусного депо В. С. Ружицький, начальник тролейбусного депо Р. І. Василишин, начальник технічного відділу А. С. Гордієнко, начальник СЕГ О. М. Бойко, заступник начальника служби колії В. М. Бабій та начальник ПЕВ О. Бурак», — пише Ігор Зінкевич.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!