Уряд призначив заступницю Новосад т. в. о. міністра освіти України

Опубліковано 25 Березня 2020 о 15:07

Тимчасовою виконувачкою обов’язків міністра освіти і науки стала Любомира Мандзій.

Про відповідне рішення Кабміну 25 березня повідомляє МОН.

“Тимчасово покласти обов’язки міністра освіти і науки України на Мандзій Любомиру Степанівну, яка зараз є заступником міністра освіти і науки”, — сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Це дуже велика відповідальність. У зв’язку з пандемією коронавірусу та всеукраїнським карантином перед міністерством стоїть безліч нагальних викликів та проблем. І найважливіше — ми не маємо часу на повільні рішення: нам потрібно реагувати тут і зараз, вирішити питання закінчення навчального року, проведення вступної кампанії та багато іншого”, — зазначила Мандзій.

Як зазначають у міністерстві, восени 2019 року Мандзій стала заступницею міністерки Ганни Новосад.

Вона народилася 10 травня 1973 року в с. Опака, Дрогобицького району, Львівської області. Закінчила Львівський державний університет імені Івана Франка за фахом «географія».

Упродовж 1998–2001 рр. за спеціальністю «політичні інститути та процеси» навчалася в аспірантурі Львівського національного університету імені Івана Франка. У 2003 р. захистила дисертацію на звання кандидата політичних наук. 2008 року отримала вчене звання доцента.

З 2001 року до 2016 року працювала на кафедрі політології філософського факультету Львівського національного університету імені І. Франка.

З 2016-го по 2019 рік була директором департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.

У липні 2019-го очолила управління Державної служби якості освіти у Львівській області.

Нагадаємо, що, 4 березня, міністерка освіти і науки Ганна Новосад пішла у відставку. 10 березня Уряд призначив виконувачем обов’язків голови МОН Юрія Полюховича.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM