В аеропорті «Львів» ім.Данила Галицького» провели обшуки: подробиці

У «чорну» п’ятницю, 27 листопада, за участі працівників Прокуратури, Служби безпеки України, Національної поліції України в приміщенні адміністративного корпусу ДП МА «Львів» ім.Данила Галицького» здійснювався обшук тривалістю понад 10 годин. (з 12 до 22 год.). Проведення слідчих дій відбувалось у кримінальному провадженні, зареєстрованому ще 1,5 роки тому щодо діяльності аеропорту у сфері надання рекламних послуг – одного із статутних видів діяльності аеропорту. Під час обшуку робота адміністрації державного підприємства була суттєво обмежена. Про це повідомили у пресслужбі аеропорту.

“Протягом 2019 – 2020 років підприємство двічі надавало документи у межах вище зазначеного кримінального провадження, послідовно та аргументовано доводило правомірність надання рекламних послуг в аеропорту, в тому числі залучало відповідних фахівців та отримало науковий висновок, який підтверджує законність здійснення рекламної діяльності аеропортом. Проте наші доводи та надані докази ігноруються слідством. Таким чином, підстави для проведення обшуку були відсутні.” – написали у пресслужбі.

Під час проведення слідчих дій стало зрозуміло, що метою даного кримінального провадження є, очевидно, не встановлення істини по справі (адже примусово вилучено документи, які не зазначені в ухвалі слідчого судді про обшук).

Читайте також:   У Луцьку водій "Mercedes-Benz" в’їхав у фасад магазину, а його знайомий вдарив поліцейського (відео)

“Адвокати та юристи запевняють, що юридичні перспективи у даній справі відсутні. Відтак, мета цього кримінального провадження очевидна – перешкоджання діяльності аеропорту у непростий час для усієї держави. Проте, навіть у важкі часи карантину, підприємство вдається утримувати на беззбитковому рівні, а про усі досягнення львівського летовища протягом останніх років вам відомо. Для цього витрачено немало зусиль. Здається, комусь дуже потрібно встановити операційний контроль над державним підприємством з достатнім фінансовим забезпеченням. Цікавий бенефеціар даного замовлення?
На жаль, ворогів багато. Будемо боротись публічно та без приховування фактів та документів. Маємо надію, що і слідство буде поводити себе аналогічно. Це надасть можливість усім зробити свої висновки.” – додали у пресслужбі.

Нагадаємо, що сьогодні мер міста Андрій Садовий повідомив про висунуті директорці львівського аеропорту ім. Данила Галицького Тетяні Романовській низки звинувачень.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!