В Австрії трагічно загинув гід з «Аккорд-туру» (фото)

У середу, 12 червня, в австрійському місті Зальцбург, загинув гід-супроводжувач львівської турфірми «Аккорд-тур», 24-річний Андрій Соджак. Про це пише “Львівська мануфактура новин”.

Фото: Андрій Соджак, “Львівська мануфактура новин”

Чоловік розбився, коли падав з гори біля Зальцбурга. За 16 км від центру цього міста розташований пік Унтерсберг, висотою 1973 м.

У «Аккорд-турі» Андрій Соджак працював понад два роки. Паралельно навчався у Національному університеті «Львівська Політехніка».

«Не можу повірити, що з Андрієм трапилася така трагедія. Познайомилися два роки тому, коли він тільки починав працювати в «Аккорд-турі». Супроводжував нашу екскурсію у Будапешті. Його розповіді були не лише цікавими, а й корисними. Здавалося, що ця молода людина знає усе — де можна смачно поїсти, де роблять добру каву, в якому канторі найвигідніше туристам обмінювати гроші. До своєї роботи відносився з особливою відповідальністю. Перед поїздкою ретельно вивчав документи кожного туриста, аби потім не виникало проблем. Під час екскурсії щоразу нас перераховував, чи бува, хто не загубився. Найбільше запам’яталася вечірня екскурсія на кораблику по Дунаю. Андрій був романтиком, — повідомляє журналістам, львів’янка Ольга Масій, знайома Андрія. — Здавалося, що він хоче все якомога швидше пізнати, усюди встигнути».

В «Аккорд-турі» про трагедію відмовляються говорити.

«Це питання без коментарів. Дякую. До побачення», — реагує на телефонний дзвінок журналістів одна з працівниць турфірми, де працював Андрій Соджак.

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM