В Бердичеві на сесії міської ради підприємець здійснив акт самоспалення (фото)

Опубліковано 14 Червня 2019 о 12:25

Сьогдні, на сесії Бердичівської міської ради, приватний підприємиць підпалив себе. Про це повідомляє, з подробицями, місцеве видання “РІО Бердичів”.

Інцидент стався близько десятої години, після відкриття сесії міської ради. Свої дії чоловік мотивував тим, що влада Бердичева перешкоджає його підприємницькій діяльності. Депутати кинулись гасити вогонь і самі зазнали опіків. Винуватця забрали до міської лікарні, а проведення сесії перенесли до іншого приміщення.

Зараз у будівлі міськвиконкому тривають слідчі дії, туди прибули представники поліції та прокуратури, опитують свідків та описують їх дії. Підприємець, який наважився на такий жахливий акт, давно відомий у Бердичеві. Раніше він займався ресторанним бізнесом — кафе «У пані Новак» та ресторан «Наяда» на території міського пляжу.
Саме за цей ресторан він кілька останніх років судився з орендарем, якому сам же віддав його в суборенду. У міськвиконкомі за конфлікт знали та докладали зусиль, щоб його вирішити. Для цього спеціально викликали обох підприємців на засідання виконкому, щоб вони між собою помирились, але винуватець сьогоднішнього інциденту тоді не прийшов. Врешті-решт у виконкомі попередили обох, що договір оренди буде скасовано вже за півроку.
Про стан здоров’я підприємця і депутатів та про розслідування правоохоронних органів будемо повідомляти в наступних публікаціях.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM