У дитсадку на Закарпатті дитина зламала дві руки, поки вихователі слухали кандидата (фото) | Новини Львова та Західної України| VARTA1

У дитсадку на Закарпатті дитина зламала дві руки, поки вихователі слухали кандидата (фото)

У селі Коритняни, Ужгородського району, у дитячому садку сталася надзвичайна подія. Поки половина працівників були в сільській раді, на зустрічі з кандидатом в депутати, п’ятирічний Артем зламав обидві руки. Про це повідомляє “Ceгодня”, з посиланням на сюжет “Sirius”.

Мама дитини говорить, його відвезли до лікарні самостійно, оскільки “швидку” ніхто не викликав. У машині хлопчик кілька разів непритомнів від болю. Зараз він одужує, але гратися і навіть самостійно попити води не може.

Фото: mukachevo.net

Жінка також каже, що виховательку, яка недогледіла дітей, не звинувачує, але переконана, три вихователі з трьома групами дітей впоратися не можуть фізично.

Крім того, вона підозрює, інших працівників піти на зустріч з кандидатом змусили.

Сільрада створила спецкомісію з вивчення обставин інциденту, а поліція порушила кримінальне провадження.

Зламав обидві руки

Недогледіли: поки вихователі були на зустрічі з кандидатом у нардепи, 5-річний вихованець Коритнянського садочка зламав обидві руки! Сільрада створила спецкомісію з вивчення обставин інциденту, а поліція порушила кримінальне провадження. Більше – дивіться!

Gepostet von Телеканал Sirius am Donnerstag, 11. Juli 2019

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM