В інфекційній лікарні Львова розповіли про стан пацієнтів, у яких підозрюють коронавірус

Опубліковано 25 Березня 2020 о 17:34

До Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні станом на сьогодні, 25 березня, звернулось 127 осіб. Із них 46 перебувають на самоізоляції — вони отримали консультацію, а медики відібрали у них матеріал для аналізів.

Про це повідомила на брифінгу лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні Наталія Тімко.

“44 особи продовжують лікування в лікарні. 37 пацієнтів вже були виписані. Шістьом із них встановили діагноз “грип”. Решта отримали негативний результат від Центру громадського здоров’я МОЗ про те, що коронавірусної іфекції у них немає.

Усі ці люди або повернулись із країн, де зафіксовано коронавірус, або були в контакті з такими людьми. Вони перебувають у лікарні тв чекають результатів лабораторних досліджень.

Читайте також:   На Львівщині згорів автомобіль Mercedes (фото)

Нині лише 1 пацієнтка перебуває у відділенні інтенсивної терапії. Її стан стабільний з позитивною динамікою. Решта пацієнтів або в стані середньої важкості, або близькі до задовільного”, — розповіла Наталія Тімко.

За словами лікарки, медперсонал лікарні на 100 % забезпечений усіма засобами індивідуального захисту та антисептиками.

Згідно із статистикою, лише 5 % пацієнтів можуть потребувати апаратів штучної вентиляції легень. Наразі в інфекційній лікарні таких апаратів 10. Найближчим часом очікується закупівля ще трьох.

Більше деталей — у відео.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM