В Італії українка звела рахунки з життям, кинувшись з мосту (фото)

Опубліковано 27 Травня 2019 о 15:30

У суботу, 25 травня, 34-річна українка кинулась з мосту в Віа Марина. Про це повідомляють “Шокуючі факти”.

Жінка впала з висоти 25 метрів. Її ще живою терміново доправили у відділення невідкладної допомоги, до лікарні. Поблизу Марини, на кордоні з Сан-Джованні-а-Тедуччо, східними передмістями Неаполя, вона померла незабаром після приїзду. 

Як розповіли очевидці трагедії, загибла приїхала на міст сама, залишивши сумку біля дороги, стрибнула з нього. Після того, як вона стрибнула з висоти у 25 метрів, свідки негайно зателефонували “118”.

Медики з машини швидкої допомоги з труднощами дійшли до місця падіння жінки: тіло було в огородженій місцевості. Жінка  завантажили на рятувальний автомобіль, і доправили до найближчого закладу, Оспедале-дель-Маре, проте померла, незабаром після прибуття у відділення невідкладної допомоги.

У знайденій на узбіччі сумці, були тільки особисті речі, два паспорти, один з яких закінчився, а інший дійсний, гроші, сережи і пачка сигарет.

У сумочці не було нічого, що могло б пояснити вчинок жінки. Розслідування покладено на Державну поліцію, але нема сумнівів щодо того що, жінка вчинила суїцид.

Після  смерті, тіло передали до Другої поліклініки Неаполя, у розпорядження судової влади. У найближчі дні відбудеться розтин, після цього тіло віддадуть для поховання.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM