В Івано-Франківську у гаражі знайшли мертвим знаного забудовника

Опубліковано 1 Серпня 2017 о 10:57

В Івано-Франківську на вулиці Національної гвардії у гаражі власного будинку було виявлено тіло чоловіка, повідомляє видання Франик.

Відомо, що тіло було знайдено ще вранці в неділю, 30 липня. У померлого було вогнепальне поранення голови.

Як пізніше вдалося з’ясувати, загиблим є 58-річний співвласник і директор Івано-Франківської будівельної фірми ТОВ “КГД – БУД”  Ігор Куликовський. Поруч із чоловіком було знайдено зареєстровану мисливську рушницю, яку відразу відправили на експертизу.

Відомо ще також і те, що в момент вчинення самогубства дружина та родичка загиблого знаходилися вдома.

Прес-служба Національної поліції в області, що чоловік ймовірніше за все вчинив самогубство, однак прощальної записки їм не вдалося знайти. Також не було виявлено і жодних слідів насильницької смерті. За свідченнями рідних загиблого директора будівельної фірми, у нього останнім часом не було жодних сімейних чи фінансових проблем.

Додамо, що в результаті проведення всіх необхідних експертиз, було встановлено, що двохствольна рушниця спочатку дала осічку.

До слова, фірма “КГД – БУД” збудувала великі офісно-житлові комплекси, що знаходяться на вулиці Чорновола, навпроти Білого дому. Ще Ігор Куликовський був співвласником спортивно-оздоровчого комплексу “Льодова арена”. Ще співзасновниками є і два сини відомого івано-франківського бізнесмена Остапа Дармограя: Роман та Андрій.

Як вдалося з’ясувати, у судовому реєстрі є кілька постанов, які свідчать про те, що на даний момент приміщення “Льодової арени” перебуває під арештом за договором поруки.

Слідчі дії тривають.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM