У Міністерстві економічного розвитку і торгівлі позбавили ліцензії трьох туроператорів

Опубліковано 10 Червня 2019 о 16:15

Департамент туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі анулював ліцензії трьом туроператорам. Про це повідомив, у “Facebook”, заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Михайло Титарчук, пише “ТСН”.

Після перевірок, ліценцію забрали у ТОВ “Мережа агенцій “ГАРЯЧІ ТУРИ””, ПП “ЛАКІ-ТУР”, ПП “ДІОНІС-ПРАГА-УКРАЇНА”.

Загалом, департамент провів 13 перевірок, три з яких позапланові. Виявилося, що лише чотири фірми виконують встановлені ліцензійні умови.

Сім туристичних операторів виконують умови частково. Ці компанії повинні усунути усі порушення найближчим часом. Більшість порушень стосуються відсутності у керівників філій необхідного стажу в сфері туризму, відсутність оновлених даних (гарантії банку, закриття філій, нові договори страхування) в органі ліцензування.

Як повідомлялося раніше, Кабінет міністрів 22 травня, ухвалив зміни до ліцензійних умов здійснення туроператорської діяльності. Зміни ухвалили, аби захистити українців від недобросовісних туроператорів. Відтепер, аби отримати ліцензію на діяльність, туроператор має забезпечувати фінансову гарантію перед туристами.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM