В облраді ініціювали аудит стадіону «Арена Львів»

У понеділок, 12 березня, на «Арені Львів» відбулася нарада з приводу майбутнього стадіону, за участі держсекретаря міністерства молоді та спорту Олега Нємчинова, заступника голови Львівської обласної ради Володимира Гірняка та представників дирекції «Арени Львів».

Фото: ЛОР

Про це повідомили сьогодні, 12 березня, в прес-службі Львівської облради, де розповіли: «Під час наради присутні ознайомились із походженням та обсягами боргів, які утворилися, обговорили можливості здачі в експлуатації 2-ї черги будівництва.
Володимир Гірняк порушив питання якості виконаних робіт та відповідності їх чинним нормам. Арені –  лише сім років, проте, якщо негайно не вжити заходів, на переконання заступника голови облради, із часом вона втратить здатність проводити матчі на належному рівні, оскільки подекуди тут вже спостерігається руйнування».

Фото: ЛОР

Володимир Гірняк зазначив: ««Сьогодні відбулася вже третя нарада, яка має бути переломною. Від січня, на жаль, тут ситуація не покращилася. По-перше, треба створити робочу групу. По-друге, визначитися з датами введення в експлуатацію другої черги з фінансуванням того, що залишилося зробити. По-третє, провести фінансовий та будівельний аудит щодо якості виконаних робіт. Далі – налагодити співпрацю з футбольним клубом, бо інакше не буде тут життя. І головне – визначити господаря. Треба цей процес запускати, бо ситуація тільки погіршуватиметься. І часу у нас немає».

«За результатами наради створять робочу групу. До її складу, зокрема, увійдуть представники профільного міністерства та обласної ради», – поінформували також у прес-службі Львівської облради.

 

Загрузка...