В Одеській трагедії упізнали ще одну жертву

Упізнано ще одну жертву пожежі, що сталася в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. Про це повідомляє “Думская”.

На сьогоднішній сесії міськради віце-мер Світлана Бедрега, це 48-річна викладачка коледжу Наталія Третьякова. За словами чиновниці, жінку впізнали родичі.

Загибла, Наталія Третьякова була завідувачкою відділення правового спрямування коледжу. Щодо інших жертв пожежі, то з ними все складніше.

“Проводяться експертизи ДНК, без цього рідні відмовляються ховати своїх загиблих”, — зазначила Бедрега.

Нагадаємо, вранці, 4 грудня, в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу на 3-му поверсі 6-поверхового навчального корпусу виникла пожежа, площа якої становила 4 тис кв. м. У цій будівлі розміщувалися 19 різних організацій, установ.

Вже підтверджено загибель, унаслідок пожежі, 12 людей, постраждали понад 30 осіб. 4 осіб вважаються зниклими безвісти, тіла 5 загиблих на даний час не вдалося ідентифікувати.

За фактом пожежі відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 270 (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки) Кримінального кодексу України.

Розглядаються три версії виникнення займання: підпал, аварійна робота електрообладнання та необережне поводження з вогнем.

Готується підозра двом фігурантам.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!