В одних крав, іншим продавав: на Волині могильник цинічно крав пам’ятники (фото)

На Волині затримали підозрюваного у крадіжці могильних плит з сільського кладовища. Про це повідомив Павло Андрощук, на своїй сторінці у “Facebook”.

Зазначається, що пропажу плит у селі Осмиловичі, Іваничівського району, побачили ще 1 листопада. Пізніше, за даними фотокамер знайшли бус, яким вивозили плити, підозрюючи, що він належить львівській фірмі “REMEMBER-ME”, яка напередодні позалишала рекламні листівки.

Проте, вчора знайшли справжнього винуватця. Ним виявився 32-річний мешканець села Низкиничі.

“Він походить з віруючої сім’ї. Він і вся його родина займається встановленням могильних пам’ятників, їхня база на коровниках у селі Низкиничі. В одних людей крали, а другим людям ставили! Ось такий сімейний бізнес. У них завжди були найнижчі ціни на могильні пам’ятники, на що всі й велися. Вони роками займалися цим ганебним злодіянням, і все сходило з рук”, — йдеться у повідомленні.

Більше того, у нього виявили газовий балончик,  яким він напередодні скористався, щоб залякати свідка злодіянь

“Одна людина зранку побачила, що коїться крадіжка , підійшла до злодіїв, а вони їй пирскнули сьозоточивим балончиком в очі. І пригрозили, якщо комусь скаже: “То я тебе ВБ’Ю”!!!!!!” — писав напередодні Павло Андрощук.

Також зазначається, що у чоловіка вилучили бус, яким він вивозив плити. 

 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!