У столичній школі вчителька цькувала ученицю молодших класів

До поліції звернулись батьки учнів столичної загальноосвітньої школи, що розташована в Подільському районі, з повідомленням про жорстоке поводження до дітей з боку вчителя, яке відобразилось у цькуванні, безпідставних звинуваченнях та приниженні особистості школярів. Про це, 12 грудня, повідомили у відділі комунікації поліції Києва.

Вчитель, впродовж декількох днів, двічі під час уроку кричала та ображала малолітню школярку, через що остання була змушена звернутись до медичного пункту. У дівчинки у зв’язку з цим погіршилося самопочуття.

Окрім цього, факт психологічного тиску відбувся й відносно інших двох дітей.

Керівництво школи факт булінгу підтвердило, про що було складено відповідні протоколи. Згідно з отриманої характеристики, педагог схильна до агресивних дій, використовує нецензурні вирази відносно колег, батьків та дітей.

Правоохоронці склали два адміністративні протоколи за ст. 173 (дрібне хуліганство) та один за ст. 173-4 (булінг учасника освітнього процесу) Кодексу України про адміністративні правопорушення, та направили їх  для прийняття рішення до Подільського суду міста Києва.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!