У Стрию зніматимуть історичне кіно

Опубліковано 29 Липня 2020 о 16:07

У Львівській області днями розпочнуть зйомку історичного фільму «Легенда Стрия», що є частиною реалізації масштабного регіонального проекту «Легенди нашого краю», поінформували автори ідеї та партнери під час брифінгу у Львівській ОДА.

Події фільму переносять нас в історичні часи середини 14 ст. — часи заснування міста Стрия.

«Це захоплююча повість про надзвичайну долю сина саксонського лицаря, що опиняється на Галичині. Який втратив батька і мати, титул і багатство та не втратив честь і шляхетність. Його усиновлює місцевий коваль, вчить наших звичаїв і мови. І це допомагає йому здолати всі випробування, вибороти своє щастя і свою любов. У картині переплелися доблесть і зрада, любов і ненависть, війна і мир, містика і історична достовірність», — розповів автор ідеї і проекту Юрій Комарницький.

Від 2016 року У Львівській ОДА діє програма підтримки регіонального кінематографу.

«За цей час вдалось відзняти десятки стрічок, серед яких найвизначнішими є «Король Данило», «Незламні», «Дрогобицька Голгофа». Автори проекту мають чимало партнерів та друзів, Львівська ОДА також зі свого боку надаватиме всю потрібну підтримку», — розповів заступник директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Юрій Горун.

Читайте також:   У Львові повідомили про підозру трьом наркоторговцям

Фільм прославляє наш край, його тисячолітню захоплюючу історію, працьовитих та патріотичних мешканців.

«Ідея проекту в тому, що ми всі разом, самі робимо і творимо сучасну історію краю і, одночасно, плекаємо та не забуваємо про його цікаве, буремне минуле. Це перший і унікальний проект у цьому жанрі. Він на віки прославить та залишить свій слід у історії всіх хто долучився до його реалізації.  Фільм дозволить гідно представляти наш регіон на теренах України та світу. Сприятиме розвитку туризму та культури в регіоні», — зазначив начальник Стрийського міського відділу культури Богдан Бойко.

Зйомки триватимуть 2 місяці, з 30 липня по 25 вересня 2020 р. Зйомки відбудуться на території Сколівщини, у м. Стрий, на березі р. Стрий, у м. Моршин, с. Підгірці, с. Розгірче, Стрийського району, Олеському замку.

Родзинкою фільму є те, що в головних ролях знімаються відомі діячі мистецтва та культури Стрийщини, Сколівщини та Львівщини.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM