У судді Сихівського районного суду підтвердили COVID-19 (фото)

Опубліковано 16 Червня 2020 о 17:41

У зв’язку з підтвердженим діагнозом COVID-19 у судді Сихівського районного суду м.Львова, учасників судових процесів та відвідувачів, участь яких у розгляді справ не є обов’язковою, попросили утриматись від відвідування приміщення суду. Про це повідомили на сайті суду.

У приміщенні суду 16 червня 2020 року Львівською міською дезінфекційною станцією проведено дезінфекцію приміщень суду, вжито заходів до самоізоляції осіб, які безпосередньо контактували з хворим, вживаються заходи до тестування всіх працівників суду.

Засідання припинятись у зв’язку з цим не будуть.

“Звертаємо увагу на те, що з метою дотримання високих стандартів прав людини, надання доступу до правосуддя та дотримання розумних строків, Сихівський районний суд м. Львова не припиняє здійснення судочинства. Однак, в умовах, що склались, рекомендуємо учасникам судових засідань, участь яких не є обов’язковою,  звертатись до суду електронною поштою, через особистий кабінет в системі «Електронний суд», поштовим зв’язком, факсом  із заявами про розгляд справ у їхній відсутності за наявними в справі матеріалами”, — йдеться у повідомленні.

Звертатись до суду, подавати документи до суду просять у один з вище зазначених способів.

“Справи, у яких обвинувачені утримуються під вартою, справи про адміністративні правопорушення (зокрема, передбачені ст. 173-2 (вчинення домашнього насильства), 130 (керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння), 172-4-172-9 КУаАП (правопорушення, пов’язані з корупцією), а також  справи про правопорушення, участь  осіб, що притягуються до відповідальності у яких є обов’язковою розглядатимуться у визначені раніше час та дати. При цьому, звертаємо увагу на те, що адміністрацією суду вжито всіх заходів  для безпечного перебування  учасників зазначених справ у приміщенні суду (проведено дезінфекцію, забезпечено масковий режим працівників суду)”, — також повідомили у суді.

Крім цього, у суді діють обмеження, встановлені наказом Сихівського районного суду м. Львова «Про організацію роботи Сихівського районного суду м. Львова на час карантину» від 22.05.2020 № 51, згідно яких припинено проведення особистого прийому громадян керівництвом суду, допуск в приміщення суду учасників процесу, які прибули на судові засідання, здійснюється не раніше як за 15 хвилин до початку такого, не допускаються в приміщення суду та у судові засідання особи з явними ознаками респіраторних захворювань. При вході в  приміщення суду з метою безконтактного прийому громадян канцелярією суду встановлено скриньку для можливості відвідувачам суду залишати позовні заяви, заяви, скарги, клопотання.

Також згідно наказу голови суду «Про організацію роботи Сихівського районного суду м.Львова у зв’язку з підтвердженням діагнозу COVID-19» від 16 червня 2020 року № 57 протягом 14 днів  припинено ознайомлення учасників судового процесу з матеріалами судових справ.

У випадку необхідності негайно ознайомитись з такими, про що належним чином обґрунтовано в заяві (клопотанні), здійснювати ознайомлення в дистанційному режимі, шляхом надсилання сканкопії матеріалів судової справи на електронну адресу, зазначену у відповідній заяві.

Зазначені обмеження встановлені з метою непоширення захворювання серед населення та безпеки громадян, а тому просимо з розумінням віднестись до ситуації, яка склалась у суді.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM