У центрі Львова планують звести новий готель зі сквером на даху (фото)

Біля ТРЦ «Форум Львів», планують збудувати новий готельний комплекс із закладами торгівлі та громадського харчування. Про це йдеться у детальному плані території, обмеженої вул. П. Куліша, вул. Академіка А. Люльки, просп. В. Чорновола, вул. Медовою, який опублікований на сайті міської ради. Про це інформує “Львівський портал”.

Згідно з документом, будівництво планують вести на трьох земельних ділянках, на яких розташовані нежитлові будівлі. Їх збираються зносити.

Відтак, на вул. Люльки планують звести 5-поверховий готель на 26–29 номерів.

Водночас, детальний план території передбачає будівництво ще й цілого готельного комплексу, який складатиметься з кількох сполучених між собою будівель на 5–6 поверхів і підземного паркінгу.

Входи і в’їзди здійснюватимуться з просп. В. Чорновола та з вул. П. Куліша. Загалом, такий комплекс матиме до 170 номерів, а також торгові заклади й кафе.

Також у детальному плані території, обмеженої вул. П. Куліша, вул. Академіка А. Люльки, просп. В. Чорновола, вул. Медовою, передбачили ремонт інженерних мереж і дощової каналізації, впорядкування автомобільного руху та паркування, встановлення підземних смітників, озеленення та нове освітлення. В існуючих довколишніх будівлях, більшість із яких є пам’ятками архітектури, проведуть гідроізоляцію фундаментів.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM