В Україні діятиме система автоматичної фіксації порушень ПДР (фото)

МВС України вже на фінішіній прямій у впровадженні багатостраждальної системи автоматичної фіксації порушень ПДР на українських дорогах. Про це повідомляє МВС України.

“Почнемо з Києва як з найбільшого міста. Розраховуємо на допомогу місцевих влад. Це — своєрідний «центр керування польотами». Сюди стікається вся інформація з поки що 20 камер (буде більше) у столиці, яку оброблять поліцейські, Патрульна поліція України. Саме тут формуватимуться постанови про адмінправопорушення, які поштою присилатимуть правопорушникам.

Два десятки камер, з початку доби 14 лютого, на 11:29 год., зафіксували 38528 порушень тільки швидкісного режиму автомобілями. Скидайте швидкість. Не забувайте про обмеження 50 км/год у місті та 80 км/год тільки на окремих ділянках міста і суто у теплу пору року. Скоро все це запрацює. Поки що режим роботи тестовий. Але альтернативи цій системі немає. Доведено усіма цивілізованими країнами світу. Скоро до них доєднається Україна. Більше інформації про систему і правила її роботи — згодом”, — йдеться в повідомленні.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!