В Україні набув чинності закон про відтермінування штрафів для власників авто на єврономерах

Сьогодні, 22 травня, набув чинності закон про відтермінування на 90 днів штрафів за перевищення терміну перебування в Україні транспортних засобів з іноземною реєстрацією. Про це повідомляється на сайті Верховної Ради, пише “УНІАН”.

Таким чином, штрафи за порушення митного режиму, в якому перебувають авто на іноземній реєстрації, накладатимуться з 24 серпня. 

Нагадаємо, 16 травня, Верховна Рада ухвалила закон, яким відтермінувала впровадження штрафів за перевищення терміну перебування в Україні транспортних засобів з іноземною реєстрацією.

8 листопада 2018 року Верховна Рада ухвалила закон (№ 8488), метою якого є посилення контролю за переміщенням і перебуванням в Україні транспортних засобів з іноземною реєстрацією. Згідно з документом, особа яка ввезла в Україну автомобіль у режимі транзиту або в режимі тимчасового ввезення, не зможе передати його у володіння, користування або розпорядження іншим особам.

Також буде заборонено використання такої машини у підприємницькій діяльності або для отримання доходу. За порушення встановлених правил передбачено штраф у розмірі 34 тис грн.

Перша фіксація зазначених порушень працівниками Нацполіції передбачає стягнення з порушника 8,5 тис грн, повторна фіксація — 17 тис грн, позбавлення права керування на рік і вилучення авто.

Також, збільшуються штрафні санкції за порушення термінів переміщення транспортних засобів особистого користування в митному режимі й режимі транзиту.

За перевищення терміну від 10 до 20 діб встановлюється штраф у розмірі 8500 гривень, від 20 до 30 діб — 85 000 гривен, більш ніж на 30 діб (а також за втрату або розкомплектування транспортного засобу) — 170 000 гривень або його конфіскація за рішенням суду.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM