В Україні народжуваність щорічно зменшується, — Денісова

Опубліковано 31 Липня 2020 о 13:02

В Україні фіксується зниження рівня народжуваності. Ця цифра щорічно становить 30–35 тисяч дітей. Про це заявила Уповноважена ВР з прав людини Людмила Денісова, повідомляє “УНН”, з посиланням на повідомлення пресслужби Омбудсмена.

Денісова взяла участь у круглому столі “Підтримка грудного вигодовування — в основі національної політики дружньої до сім’ї” проведеного напередодні Всесвітнього тижня грудного вигодовування.

“Проблематика, яку ми обговорюємо дуже важлива для держави, адже немає дітей — немає держави. Кожного року в Україні на 30-35 тисяч зменшується народжуваність дітей: якщо у 2011 році було 8 млн 300 тисяч, то на кінець 2019 року було 7 млн 900 тисяч дітей — вони просто не народжуються”, — заявила Людмила Денісова.

Читайте також:   У мережі опубліковано відео моменту падіння літака АН-26

У пресслужбі повідомили, що учасниками заходу було порушене питання законодавчого врегулювання питань захисту та підтримки грудного вигодовування в громадських місцях та на робочому місці відповідно до стандартів та практик ЄС у сфері зайнятості, соціальної політики та рівних можливостей, а також відповідно до Глобальної стратегії ВООЗ/ЮНІСЕФ щодо вигодовування немовлят та дітей раннього віку.

Також за підсумками круглого столу його учасники обговорили проєкт рекомендацій щодо конкретних кроків з метою напрацювання Національної стратегії охорони та підтримки грудного вигодовування дітей.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM