В Україні не будуть знімати “Місію нездійсненну” з Томом Крузом

Нову частину легендарної франшизи «Місія нездійсненна» з Томом Крузом не будуть знімати в Україні. Про це повідомляє “УНІАН”, з посиланням на допис у “Facebook” кіножурналіста Артема Заяца.

Минулої осені Том Круз відвідав Україну разом з режисером «Нездійсненної місії 5 і 6» Крістофером Маккуоррі.

Вони побували в Києві, Одесі та Львові у пошуках кіногенічних локацій.

Після цього в мережі з’явилися чутки, що певні епізоди 7-й чи 8-й частин «Нездійсненної місії» будуть зніматися в Україні.

Журналіст вирішив прояснити ситуацію, і звернувся до Крістофера Маккуоррі за коментарем.

«Ми дійсно вивчали Київ [на предмет цікавих локацій]… тобто правильно слід вимовляти “Київ”, якщо не помиляюся… Ми провели скаутінг, розвідку, вивчили низку місць в Україні, і дійсно знайшли одну досить екстраординарну локацію… Але засідка зі зйомками “на виїзді” [тобто за межами США] така, що… ви знаходите місце, яке вам дуже подобається, і після цього слід знайти поблизу інші [підходящі місця і] ресурси, щоб виправдати перенесення величезного кінопроекту в цю країну. І ми просто… (пауза)… ми вже до того моменту знайшли дуже багато країн для нашого фільму. Але на якомусь етапі мені дійсно подобалася ідея познімати в Україні», — заявив режисер.

Читайте також:   Львівські лікарі врятували дівчинку, яка ледь не загинула через торт (фото)

Як зазначає журналіст, за чутками, Маккуоррі особливо придивлявся до морського вокзалу Одеси.

«Але якщо читати між ввічливих рядків, то схоже, що інших цікавих локацій для екшн-зйомок у країні не знайшлося (тягнути в Україну величезну знімальну групу заради однієї-двох сцен дійсно не має сенсу). А може, у нас просто немає виробничих компаній, які б забезпечили такий великий кінопроект достатньою кількістю підкованих технічних фахівців.

Третій можливий фактор — т. зв. кеш-рібейти, тобто відшкодування витрат. Голлівуд любить знімати в країнах, де за законом частину витраченого бюджету тобі відшкодовує приймаюча країна (тобто ти рекламуєш цю країну в своєму фільмі, у процесі забезпечуєш роботою і по суті безкоштовно «вчиш» чимало місцевих виконавців, а країна тобі за це в подяку компенсує ряд виробничих витрат», — підсумував Заяц.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!