В Україні почав діяти застосунок для допомоги жінкам у небезпечних ситуаціях

В Україні запрацював ізраїльський мобільний застосунок “SafeUp”: завдяки йому жінки, які опинилися в небезпечній ситуації, можуть звернутися по допомогу до жінок, що перебувають поруч, — повідомляє «Варта1», з посиланням на “Zmina”.

Завантажити застосунок можна безплатно в “App Store” і “Google Play”. Він доступний для жінок і дівчат будь-якого віку, проте стати “захисницею” — жінкою, яка надаватиме іншій допомогу, можна лише з 18 років.

Захисниці можуть говорити з жінкою дорогою додому, якщо їй страшно, надати термінову допомогу, викликати поліцію; їм можна повідомити своє місце перебування.

“SafeUp” відстежує геолокацію та показує на мапі зареєстрованих жінок поряд. За потреби користувачка може натиснути кнопку “зателефонувати”. Дзвінок отримають захисниці, які перебувають найближче.

Для авторизації в застосунку треба ввести свої дані та підтвердити особу, відповівши на декілька запитань у відеоформаті.

Для тих, хто хоче стати захисницею, розроблено спеціальний відеотренінг із тестом на декілька запитань.

Загалом, у “SafeUp” є три опції допомоги: розмова дорогою, термінова допомога та повідомлення про місце перебування. Перша генерує відеочат із захисницею, за допомогою другої повідомляється про небезпеку трьом захисницям у радіусі 500 метрів, вони можуть викликати поліцію за адресою перебування жінки, що просить про допомогу.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!