В Україні подорожчає виготовлення внутрішніх і закордонних паспортів

Опубліковано 24 Квітня 2019 о 15:43

Найближчим часом вартість послуг з виготовлення цивільних і закордонних паспортів в Україні зросте. На своєму засіданні, 24 квітня, Уряд затвердив нову тарифну сітку на відповідні послуги. Про це повідомляє видання “ubr.ua”.

Спочатку зміни повинні були вступити в силу з 1 травня, проте в останній момент дату змістили на 1 липня 2019 року.

Ініціював підвищення цін міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в пояснювальній записці вказує, що в 2017 році витрати міграційної служби (ДМС) зросли до 736 млн грн. Проти 463 млн грн роком раніше. А собівартість послуг піднялася на 44,2 %.

При цьому інфляція в країні знижується, а середні зарплати ростуть. А значить, вважають чиновники, значної шкоди бюджету українських сімей підвищення розцінок на завдасть. До того ж це дозволить підвищити надходження від надання відповідних послуг на 278 млн грн. З яких 194 млн грн підуть до загальних фондів місцевих бюджетів.

Уряд підвищив вартість послуг ГМС з видачі цивільних паспортів у разі їх заміни або втрати (перший раз паспорт громадянину буде видаватися безкоштовно). А також піднялись розцінки на закордонні паспорти, посвідки на проживання, проїзні документи і ряд інших посвідчень. В результаті вартість послуг зросте вже цього літа:

Плата за видачу паспорта при заміні документа, в разі втрати тепер становиттиме:

У термін до 20 днів: з 87 до 126 грн.
У термін до 10 днів: з 174 до 252 грн.

Плата за оформлення закордонного паспорта (у тому числі в разі втрати):

У термін до 20 днів: з 253 до 352 грн.
У термін до 7 днів: з 506 до 704 грн.
У термін до 3 днів: з 506 до 704 грн.

Відзначимо, що зазначені ціни є лише частиною загальної вартості оформлення паспорта. Крім цього, людині ще потрібно оплатити вартість самого бланка, а також послуги центру, що оформляє документ. 

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM