В Україні пропонують оголосити бойкот компанії, яка запросила для участі в рекламі актора, що стріляв в українських військових

Опубліковано 8 Червня 2020 о 18:19

Компанія “Danone” запросила для реклами в Росії актора Михайла Пореченкова, який хизувався тим, що стріляв по українських військових. Про це пише “Цензор нет”.

Пореченков записав ролик з рекламою одного з продуктів компанії “Danone” в Росії, йогурта “Actimel”.

Нагадаємо, що російський актор Михайло Пореченков, стріляв з кулемета по українських воїнах на Донбасі.

Відповідно, в Україні пропонують бойкотувати компанію, яка запрошує для реклами таких персонажів.

Додамо, що 30 жовтня 2014 року російський актор Пореченков, відвідуючи Донецьк, перебував серед бойовиків, стріляв з великокаліберного кулемета, надягнувши шолом, на якому чітко зображений знак преси.

СБУ і МВС відкрили кримінальні провадження проти Пореченкова за участь у терористичній діяльності так званої “ДНР” (за ст. 258-3 ККУ) та за участь в складі воєнізованих або збройних формувань у нападі на громадян (ст. 260 ч. 4).

В Україні Група компаній “Данон” вже понад 20 років є виробником і дистриб’ютором широкого асортименту продуктів харчування. Виробничі потужності компанії представлені двома заводами: “Данон Дніпро” (у м. Херсон) і “Данон Кремез” (у м. Кременчук). Продукція компанії випускається під такими торговими брендами: “Веселий пастушок”, “Актімель”, “Живинка”, “Простоквашино”, “Простоквашино для малюків”, “Растишка”, “Актуаль”, “YoPro”, “Даніссімо”, “Paw Patrol” , “Frozen”, “Avengers”, “Alpro”.

Напрям дитячого харчування представлено в Україні брендами “Nutrilon”, “Milupa” і “Малюк Істринський”.

Напрям клінічного харчування представлено такими продуктовими гілками: “Nutrison”, “Nutridrink”, “Cubitan”, “Infatrini”, “Nutrini”, “Lophlex”, “Nutri”, “Anamix”, “KetoCal”.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM