В Україні зафіксували землетрус

Сьогодні, о 06:17:57 год, засобами зареєстровано відчутний землетрус на території України. За повідомленнями, землетрус відчувався людьми на відстані біля 100 км. Про це повідомили у Головному центрі спеціального контролю.

“Попередні розрахунки: координати 48,93 пн. ш. 25,88 сх.д. Тернопільська область, магнітуда М=4.3, розрахункова інтенсивність 5 балів”, — йдеться у повідомленні.

У мережі на Тернопільщині також про це явище повідомляє чимало людей, пише “Погляд”.

Людмила Воловнік: Задрибижали двері,таке відчуття,що ніби проїхала велика машина під вікнами, аж вийшла на двір, це було десь о 6:18 год, с. Волиця, Тернопільська обл.

Денис Сороцький: У Теребовлі також відчутно було.

Оля Ваврик: Я також почула. Теребовлянський район, Ласківці. Два рази сильні поштовхи були.

Svitlana Sachenko: Так, було, прокинулася від того, що ліжком трясло, а чоловік від того, що ніби в вікно хтось щось кинув.

Oksana Pakholok: Пишуть люди з Чернівеччини, Тернопільщини, Хмельниччини, Вінниччини…Певно була поверхнева хвиля, бо й гуділо до і після.

Оля Луцишин: Відчули 06:19 год, був сильний один поштовх, с. Верняки, біля Збаража.

Oleg Semenjuk: 6:15 год, в смт Товсте. 100 км від Тернополя в сторону Чернівців.

Пасько Павло: У Вінниці легенько. Ледь відчув на вулиці. Гуділо. І світло вирубило навколо.

Oleg Veres: Кажуть у Чорткові перед поштовхами чули вибух.

В Україні силу поштовхів і коливань під час землетрусів прийнято вимірювати за 12-бальною шкалою інтенсивності шкала MSK-64 (Медведєва-Шпонхойера-Карніка).

Нагадаємо, 19 вересня в Україні у Донецькій області стався землетрус. Його магнітуда становила 3,3 бала за шкалою Ріхтера.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!