В Україні запустили онлайн-калькулятор розмитнення “євроавтомобілів”

Державна митна служба запустила у тестовому режимі онлайн-калькулятор, який розраховує орієнтовну митну вартість та платежів при оформленні автмобілів на іноземній реєстрації. Про це повідомив голова Державної митної служби Максим Нефьодов, у “Facebook”.

“Виклали в тестовий доступ калькулятор орієнтовної митної вартості та платежів при оформленні авто. Сервіс підтягує дані щодо мінімальної, середньої та максимальної вартості вказаного авто за 2018–2019 роки на основі реальної інформації мільйона машин більш ніж 2300 моделей. Це робоча база тих авто, що були оформлені на митниці, її почистили вручну від помилок і одруківок, тому цей процес і зайняв на 1,5 місяці довше очікуваного”, — написав Нефьодов.

Він також надав посилання, за яким онлайн-калькулятор можна протестувати. Нефьодов також закликав повідомляти у коментарях про вади при роботі онлайн-калькулятора.

Проте, станом на 16:00 год., калькулятор перестав працювати.

Нефьодов роз’яснив, що означає період за 2018–2019 роки.

“Що мається на увазі “за 2018–2019”? Скажімо, “Форд Фокус 2.0″ 2012 року випуску у 2013 коштував одні гроші, а зараз — зовсім інші. Машина по параметрах не змінилась, але брати цифри за 2013-й і застосовувати на 4.11.2019 не можна. Тому беремо оформлення за відносно недавній проміжок часу, за який знецінення не таке суттєве”, — пояснив голова митної служби.

 

 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!