В Україні знову задощить — йде циклон із Західної Європи

Завтра, 10 травня, у східних областях та на південному сході побуде переважно суха погода та найвища температура повітря в Україні, до +17+20 градусів. На решті території протягом дня очікується +13+18 градусів, на Заході +10+15 градусів.

Про це зазначила синоптик Наталка Діденко.

“Надалі, скільки бачить синоптичне око, в Україні переважатиме волога погода з періодичними дощами. Звичайно, будуть прояснення, дощі не литимуть безперервно, ми – не тропіки, але, схоже, хочемо ними трохи побути. Але поки що беззаперечного сухого періоду із стійким антициклоном не видно. Тому цінуйте парасолі, виставляйте квіти ближче до відкритого вікна, вони люблять дихати вологим повітрям, і порадуємося — поки що переважатиме досить комфортна температура повітря”, — заявила синоптик.

На 10–11 травня синоптики прогнозують мінливу хмарність. Короткочасні дощі, грози; у східних, 10 травня й у більшості південних областей, вночі 11 травня в Україні без опадів. Вітер змінних напрямків, 3–8 м/с. Температура вночі 6–11° С, вдень 16–21° С.

12–13 травня — невеликі короткочасні дощі, місцями грози; 12 травня вночі в Україні, 13 травня у південній частині — без істотних опадів. Температура вночі 7–12° С, вдень 18–24° С.

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM