В українця на круїзному судні виявлено коронавірус

Коронавірус з Китаю 2019-nCoV виявили в українця, який заблокований на карантинному круїзному судні “Diamond Princess”. Про це повідомляє “5 канал”, зсилаючись на міністерство охорони здоров’я Японії.

Згідно з повідомленням Міністерства охорони здоров’я, праці й добробуту Японії, 9 лютого, підтвердили шість нових випадків хвороби. Серед інфікованих коронавірусною інфекцією один українець, чотири громадянина Філіппін і один житель Гонконгу з громадянством США.

Крім того, стало відомо, що всі хворі — члени екіпажу. Їх евакуювали з судна і госпіталізували. Ті ж пасажири й члени екіпажу, у яких не виявлено коронавірус, будуть залишатися на кораблі, як мінімум, ще 14 днів.

У Міністерстві закордонних справ України підтвердили інформацію про те, що серед 6 пасажирів лайнера “Diamond Princess”, які, 9 лютого, захворіли на китайський коронавірус, є один українець. Він перебуває у лікарні.

“Є один інфікований громадянин України, який перебував на круїзному лайнері біля берегів Японії. Особу встановлено. Розміщено в лікарні. Стан задовільний. Зі шпиталізованим підтримується зв’язок. Ситуація на контролі міністра закордонних справ та Посольства України в Японії”, — зазначили у відомстві.

На судні перебувають 25 громадян України. Це члени екіпажу та персонал, що обслуговує круїз.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!