В Умані маршрутчика, який вигнав дітей Героя з транспорту, відвезли на могилу воїна

В Умані водій вигнав з автобуса дітей загиблого українського вояка. Про це інформує ВО “Свобода” Черкащина.

Свободівці вирішили провчити чоловіка за негідну поведінку: розшукали водія, після інциденту його звільнили, водій вибачився перед родиною загиблого Героя.

7 лютого, в Умані водій 17 маршруту відмовився везти дітей загиблого героя російсько-української війни Дмитра Пожарського. Не зважаючи на те, що діти показали посвідчення, які гарантують безкоштовний проїзд, водій вигнав їх із автобуса.

У салоні було декілька людей, але ніхто не спробував заступитись. Уманські свободівці швидко знайшли перевізника. У результаті, водія звільнили та він привселюдно вибачився перед родиною біля могили Дмитра Пожарського.

«Ситуація, що трапилась ганебна. Хамство водія до дітей є негідною поведінкою як професіонала та і взагалі як людини. Мені дуже прикро, що люди досі не розуміють ціну мирного життя. Це вже не перший випадок такого відношення водіїв до родин загиблих у російсько-українській війні. Але ми не дозволимо таку поведінку. Нехай це стане уроком для всіх водіїв!» — наголосив депутат від ВО «Свобода» Сергій Яремчук.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!