В Ужгороді в пожежі на складі згоріло пива, вина і горілки на 12 000 000 гривень (фото)

Загорання сталось вчора в 11:30 год. Під час ремонтних робіт спалахнув дах на складі, який імпортери алкоголю орендують у місцевого механічного заводу. Пожежу гасили 44 пожежники майже добу. Було задіяно 12 одиниць техніки. Наслідки пожежі оприлюднив сьогодні журналіст Віталій Глагола.

За словами власника фірми вогонь знищив алкоголю на 12 мільйонів гривень таких брендів, як “Pilsner”, “Gambrinus”, “Kozel”, “Krušovice”, “Dudak”, “Prosecco Montelvini” та обладнання. Це тільки попередній підрахунок.

“Про наслідки пожежі мені розповів Петр Весели, власник фірми «Богемія-бір», яка імпортує алкоголь із Європи. Каже, усе через необережність ремонтників:

«У нас на складі в той час були працівники, ремонтні роботи велись на даху складу. Наскільки я розумію, їх замовив власник заводу. От під час цих робіт і сталось загорання й працівники почали тікати з даху. Пожежники гасили майже добу, бо на механічному заводі не працювали пожежні гідранти поряд із складом. А сам склад під митним контролем. Після гасіння пожежі — ми написали заяву в поліцію, а справу передали простому дільничному, кий з нами навіть не зв’язався. Я громадянин Чехії і якби в Чехії відбулась пожежа такого масштабу — на вухах би стояло усе керівництво і була б порушена кримінальна справа. Могли загинути люди, які в той момент були на складі. Я буду звертатись до чеського консула за допомогою, бо я бачу, що справу намагаються «замнути». Бо тільки непрацюючі гідранти на заводі — привід для кількох кримінальних проваджень. Не було навіть експертів на місці пожежі, аби встановити причини. Це нонсенс»”, — повідомив журналіст.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!