В Ужгороді збільшилася кількість хворих на дифтерію

На Закарпатті, в місті Ужгород, збільшилася кількість хворих з діагнозом “дифтерія”. До тамтешньої лікарні потрапило 15-ть студентів з цим діагнозом. Стан інфікованих задовільний, перебіг хвороби легкий. Про це повідомляє “5 канал“.

За інформацією медиків, у місті брак протидифтерійної сироватки. По допомогу вже звернулися до МОЗу. Востаннє дифтерію на Закарпатті діагностували 10 років тому. Захиститися від смертельно небезпечної хвороби можна лише шляхом щеплення.

“Наразі, в області є тільки 8 доз протидифтерійної сироватки, але ми звернулися до Міністерства охорони здоров’я, і зараз будемо мати розмови в телефонному режимі, такі сироватки є в кожній області, і при потребі, думаю, що Міністерство сьогодні вже вирішить це питання, як перерозподілити її між областями і поповнити наш запас. Поки що ті хворі, які знаходяться у нас, не потребують введення цієї сироватки, тому що вони майже не мають ніяких клінічних проявів”, — зазначив директор НКП “Обласна клінічна інфекційна лікарня” Михайло Поляк.

Нагадаємо, про першого хворого студента-іноземця стало відомо 17 жовтня.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!