В яких маршрутках пенсіонери можуть їхати безкоштовно? (СПИСОК)

На Гарячу лінію міста звертається багато львів`ян, запитуючи про пільговий безплатний проїзд в маршрутках Львова для пенсіонерів за віком.

Про це повідомили на сторінці Гарячоъх лыныъ мыста 1580.

Нагадаємо, що приватними перевізниками Львова було прийнято рішення про те, що з 20 січня 2018 року пенсіонери за віком оплачують повну вартість проїзду у маршрутках міста.

Такий крок став можливий через колізію у законодавстві. Наразі міська влада Львова вирішила, що в муніципальних маршрутках пільги на безоплатний проїзд пенсіонерів зберігаються.

Для того, щоб львів’янам було легше орієнтуватись подаємо список маршрутів ЛКП АТП-1, на яких пенсіонери за віком можуть їздити за пільгами.

Отже:

Безкоштовними залишаються для пенсіонерів 1-А, 2-А, 3-А, 4-А, 5-А, 6-А

№ 9,10,16,20,28,29,32 маршрути.

Крім того № 37,45,46, 47-А, 55, 56.

А також два нічних маршрути від 1-Н до 7-Н

Також нагадуємо, що на гарячу лінію мешканці з мобільних телефонів можуть безкоштовно телефонувати на короткий номер «Гарячої лінії міста» 1580.

Торік три мобільні оператори – Vodafone», «Лайфселл» та «Київстар» відкрили безкоштовний зв’язок на короткий номер «Гарячої лінії міста» 1580. Тож мешканці можуть зручно отримувати оперативну допомогу та повідомляти про проблеми чи будь-які непередбачувані ситуації у місті.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!