Вбивство 7-річної Марії Борисової: затриманий зізнався у злочині

Затриманий у справі про вбивство 7-річної Марії Борисової 62-річний мешканець села Щасливе, на Херсонщині, зізнався, що вбив дівчинку. Про це повідомив голова Національної поліції України Ігор Клименко, у “Facebook”, передає “Варта1”.

“Він розповів. Ми відразу були впевнені, що взяли саме того. Але він довго заперечував. Досвід спілкування з людьми в погонах в нього є, адже за плечима — 5 років в’язниці — це остання ходка, а їх було 4. Він зізнався, як тіло мертвої 7-річної Марії Борисової засунув у мішок та зав’язав його якимось шнуром і поясом”, — повідомив Клименко.

Зі слів голови Нацполіції, для слідства зізнання затриманого є важливим.

“Але більш значущим є висновок ДНК-експертизи. Біологічні зразки, знайдені на загиблій дівчинці, належать затриманому. Це факт. За цей жахливий вчинок він мусить відповісти”, — вказав Клименко.

Він також зазначив, що йому відомо, що окремі особи намагаються вплинути на матір дівчинки, щоб вона публічно заявила про те, що не вірить у причетність фігуранта і натомість звинуватила іншу людину. За словами голови Нацполіції, таким чином хтось цинічно використовує горе людей.

Підозрюваний залишається під вартою. Поліція збирає та належним чином оформляє доказову базу.

Нагадаємо, Марія Борисова на Херсонщині зникла 7 березня, а 11 березня правоохоронні органи знайшли її тіло у нежитловій будівлі. Оскільки місце виявлення тіла дитини попередньо обстежувалося, стало зрозуміло, що вчинити злочин і переховувати, а потім підкинути бездиханне тіло міг лише місцевий мешканець.

Його затримали через два дні після того, як виявили загиблу дитину. 15 березня суд відправив підозрюваного під варту.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!