Вчора раніше судимі ґвалтівники зґвалтували двох маленьких дітей

Опубліковано 22 Червня 2019 о 11:00

21 червня, на Запоріжжі та Волині, було зґвалтовано малолітніх дітей. Про це інформує перший заступник Голови Національної поліції України В’ячеслав Аброськін.

У Запоріжжі, 21.06.2019 р., у під’їзді багатоповерхівки, раніше засуджений за аналогічний злочин, 1967 р. н., зґвалтував дівчинку, 2007 року народження.

Завдяки діям поліції, затриманий ґвалтівник 12-річної дитини.

У Волинській області, вчора, мати побачила, що на подвір’ї власного будинку відсутня її п’ятирічна донька, яка каталася на велосипеді, а потім поїхала до домогосподарства сусіда й зникла. Зауваживши відсутність донечки на подвір’ї сусіда, пішла до його будинку, але вхідні двері були зачинені, стала гукати та кликати на допомогу.

Після чого вийшов сусід, увірвавшись до будинку побачила свою доньку, обидві ноги якої були поміщені до однієї клешні трусиків, дитина плакала.

Раніше судимий ґвалтівник, 1977 р. н., затриманий.

“На сьогодні у всіх нас є прекрасна можливість запитати у наших народних обранців не про сало, гречку, цукор, бо скільки би їх не дали, вони мають властивість закінчуватися. А ось чому ж вони так проти посилення покарання за злочини проти дітей — це питання, на яке суспільство потребує відповіді.

Залишилося лише 1000 підписів. https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/5739 “, — йдеться у повідомленні.

 

 
 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM