Вчительку зі Львова відзначили премією “Global Teacher Prize Ukraine” за інноваційність

Нещодавно відбулось нагородження найкращих педагогів України в рамках “Global Teacher Prize Ukraine 2019”.

Як повідомляє кореспондент сайту 032.ua, найкращим вчителем-новатором визнали вчительку комп’ютерних наук зі Львова Анну Величко, яку також відзначила компанія “Microsoft”.

Львів’янка Анна Величко запровадила тренінговий центр для вчителів, де провела уже 50 тренінгів і поділилася знаннями з освітянами. Окрім цього, педагог розпочала проводити уроки (близько 300) для дітей з використанням “Minecraft: education edition”, що дозволяє пояснити наймолодшим про базові фізичні явища, хімічні реакції та механічні процеси.

“Важливо вчити дітей і дорослих бути мобільними. На мою думку, під час уроків у школі повинні впроваджуватися сучасні технології. Із допомогою геймінгу інформація засвоюється миттєво”, — зазначила Анна Величко.

Думки вчительки підтверджує і американське дослідження “Brain Points”, яке доводить, що з допомогою геймінгу діти можуть вчитися на помилках, візуалізувати ріст і прогрес у реальному часі (з допомогою ігрових елементів), отримувати зовнішні нагороди, які сприяють мотивації.

Переможниця проекту “Global Teacher Prize Ukraine 2019” візьме участь у всесвітньому освітньому форумі “Education Exchange E2” в австралійському місті Сідней.

Довідково: Анна Величко працює вчителькою інформатики у “MakerSpace Lviv”, постійно освоює нові методики та інструменти для проведення уроків, бере з командою участь у різноманітних чемпіонатах, зокрема, у Всеукраїнському Чемпіонаті з “Minecraft”. Науково-технічну лабораторію “MakerSpace Lviv” відкрили на Сихові, де проводять експерименти та навчання для дітей. Поява такої “майстерні” дозволить вчителям з різних шкіл Львова проводити практичні й цікаві заняття для школярів.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!