Велодоріжки на Княгині Ольги: як просуваються роботи по розширенню веломережі у Львові (фото, відео)

Опубліковано 3 Липня 2019 о 12:55

Сьогодні, 3 липня у Львові відбувається брифінг присвячений роботам по розширенню веломережі Львова, зокрема велодоріжці на Княгині Ольги. Про це з місця події повідомляє кореспондент Варта 1, Володимир Садовий.

Про стан ремонту звітує Олег Шмід, директор ЛКП”Інститут просторового розвитку”, Олександр Одинець, в.о директора дипартаменту житлового господарства та інфраструктури, та Орест Тимчишин, голова Франківської РА.

На вулиці Княгині Ольги тривають роботи з будівництва велодоріжки.

«У 2019 році у Львові планують реалізувати масштабні плани з будівництва велосипедних доріжок на чотирьох великих дорогах – вулицях Любінській, Сихівській і Княгині Ольги та на проспекті Чорновола. Роботи тривають на усіх об’єктах.

«Одним з наймасштабніших проектів є будівництво велодоріжки на вулиці Княгині Ольги, яка є найкоротшим зв’язком між великим житловим районом на півдні Львова та центральною частиною міста. Загальна кошторисна вартість об’єкта – 32 мільйони 582 тисяч гривень. Згідно з проектом на вулиці буде облаштовано близько 18 тисяч квадратних метрів тротуарів, близько шести тисяч квадратних метрів велодоріжки і до однієї тисячі квадратних метрів спільної зони», – поінформували також у міськраді.

Де можна подивитись оновлену карту велодоріжок Львова та якою є ширина доріжок розповів Олег Шмід.

Нагадаємо, що милого року стартували роботи з будівництва велосипедної доріжки та тротуарів на вул. Княгині Ольги. 

Фото: Варта 1

 

 
 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM