Верховна Рада відтермінувала касові апарати, однак ФОПи залишаться стояти (фото)

Народні обранці на засіданні у вівторок ухвалили за основу та в цілому “компромісний” законопроект № 4439-д щодо врегулювання кризи, пов’язаної з питанням ФОПів. Відповідне рішення підтримали 319 нардепів, передає “УНН”.

“Ми голосуємо за перенесення фіскалізації до 1 січня 2022 року. Друге — цим законом ми відміняємо кешбек. Третє — ми прив’язуємо всі ліміти до мінімальної заробітної плати. У тому числі ліміти у фіскалізації. Тепер не від нас будуть залежати ці ліміти, а від того, як ми будемо працювати”, — сказав заступник глави парламентської фракції “Голос”, перший заступник голови податкового комітету Ярослав Железняк під час виступу в Раді.

Також з його слів, законопроектом вносяться зміни до переліку ризикових груп.

“І ми відміняємо велику кількість штрафів, які найбільше бентежили підприємців. І нагадаю — мараторій на перевірки ніхто до кінця карантину скасовувати не буде”, — додав нардеп.

Перед цим у Верховній Раді зареєстрували законопроект № 4439-д, підготовлений для вирішення “ситуації навколо ФОПів”, про що заявив голова ВР Дмитро Разумков.

“Вже підписаний комітетом “законопроект-д”, реєстраційний номер 4439-д, зараз реєструється. Надійшов лист, підписаний всіма депутатськими фракціями та групами, щодо застосування процедури ad hoc щодо розгляду цього законопроекту. Законопроект пов’язаний з врегулюванням ситуації навколо малого бізнесу, так званої “ситуації навколо ФОПів”. Є пропозиція зараз розглянути цей законопроект”, — сказав Разумков.

Він виніс на голосування згадану процедуру щодо розгляду законопроекту, її підтримали 324 нардепи.

Однак, представники організаторів акції “SaveФОП”, заявили, що залишаться стояти під Верховною Радою цілодобово та готові йти на штурм через рішення парламенту про відтермінування введення касових апаратів для ФОП, передає кореспондент видання.

Читайте також:   На Львівщині внаслідок ДТП постраждало четверо людей (фото)

Так, підприємці невдоволені сьогоднішнім рішенням ВР. З трибуни організатори акції заявили, що не вірять нардепам.

“Всі, хто сьогодні проголосував за цей ганебний законопроект, наші вороги. Вони наражають вас, ваших рідних, ваших дітей на голоду смерть… Що ви (нардепи — ред.) отримали всі за це голосування? (…) Вони продали нас, за якусь подачку і зливають в унітаз. Ми тут залишаємось, чергуємо, від’їжджаємо-приїжджаємо. Є єдиний варіант – показати й перемогти. Сьогодні закликаємо максимально всіх залишитися, сцену ми не збираємо, ми стоїмо тут і проводимо далі акцію”, — заявили зі сцени організатори акції.

Зазначимо, що зі сцени виступають представники ФОПів. Організатори акції заявили, що не вірять політикам. Також представник організаторів наголосив, що вони у разі необхідності готові йти навіть на штурм, хоча наразі сподіваються вирішити питання акцією протесту.

“Стоїмо, набираємо сили, і не дай Боже, коли нас буде тут сотня тисяч — підемо на штурм. Тоді ми підемо разом, назавжди й до кінця”, — сказав учасник акції зі сцени.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!