Верховний Суд залишив без змін рішення у справі вбивці Георгія Гонгадзе

Верховний Суд залишив без змін рішення судів попередніх інстанцій у справі щодо ексначальника департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексія Пукача, якому Печерський райсуд призначив покарання у вигляді довічного ув’язнення за вбивство журналіста Георгія Гонгадзе.

Про це інформує пресслужба ВС , повідомив “Укрінформ”.

“Сьогодні, 2 липня 2021 року, колегія суддів Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду оголосила рішення у справі О. Пукача. За результатами розгляду кримінальної справи № 1-368/11 (провадження № 51-6302 км 18) Верховний Суд залишив без змін вирок Печерського районного суду м. Києва від 29 січня 2013 року та ухвалу Апеляційного суду м. Києва від 6 січня 2016 року, а касаційні скарги — без задоволення”, — повідомили у суді.

Нагадаємо, що Георгій Гонгадзе – український журналіст, засновник інтернет-видання “Українська правда”. Він зник 16 вересня 2000 року.

У листопаді того ж року в лісі Київської області знайшли тіло без голови, яке, за висновками експертів, могло належати журналісту. У 2009 році в Київській області виявили останки черепа, який нібито належить Гонгадзе.

15 березня 2008 року Апеляційний суд Києва визнав винними у вбивстві Гонгадзе трьох колишніх службовців департаменту зовнішнього спостереження МВС — Валерія Костенка, Миколу Протасова та Олександра Поповича. Вони отримали від 12 до 13 років ув’язнення.

29 січня 2013 року Печерський райсуд Києва засудив ексначальника Департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексія Пукача до довічного позбавлення волі, визнавши його винним у вбивстві Георгія Гонгадзе. Пукач оскаржив це рішення суду.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!