Ветерани АТО та ООС Львівщини отримали найвищі нагороди національних Warriors Games (фото)

гшл8г
гшл8г

У столиці завершився національний етап «Warriors Games — Ігор Воїнів». На ньому відбирали учасників до складу збірної, що представлятиме Україну на фінальному етапі однойменних міжнародних змаганнях для поранених військовослужбовців та ветеранів у США. За нагороди та право виступати у збірній поборовся і 21 ветеран з Львівської області. Про це повідомили у пресслужбі Управління молоді та спорту Львівської ОДА.

Найбільше медалей нашим воїнам вдалось вибороти у стрільбі з лука, одному з найпопулярніших видів програми.

Так, 1 місце в категорії сидячи виборов Сергій Калитюк. У відкритій категорії золото змагань здобув Дмитро Сидорук.

У стрільбі з блочного луку у відкритій категорія ветеранам Львівщини не було рівних: 1 місце виборов Олександр Заставський, другим став Сергій Шимчак, а бронзу виборов Павло Лучків.

У кульовій стрільбі у категорії сидячи срібло виборов Сергій Шимчак. Він також став переможцем у штовханні ядра в категорії сидячи.

У баскетболі на візках золото виборола команда, у складі якої вистав Віктор Легкодух, а срібним призером стала команда з Володимир Галиком, Сергієм Калитюком та Дмитром Сидоруком у складі.

Національну збірну за підсумками змагань оголосять 31 травня. До неї ввійде 40 учасників бойових дій, які вперше представлять нашу країну на міжнародних змаганнях «Warrior Games» у вересні 2021 року в Орландо.

varta1.com.ua: Новини