“Від нас залежить чи ми знову повернемось до “антилідерів” — Ігор Берник

Головний лікар Львівської Обласної Інфекційної лікарні Ігор Берник привітав мешканців Львівщини з новими статистичними даними, які дозволяють  послаблення карантину. Про це він написав на своїй сторінці у “Facebook”.

“Вітаю всіх з тим, що за даними МОЗУ епідситуація щодо CoVid-19 у Львівській області по всіх 4-х показниках відповідає визначеним МОЗ України цільовим критеріям. Це перший крок до переходу наступного етапу карантину, що передбачає послаблення карантинних обмежень!” — написав лікар.

Проте повністю розслаблятися на його думку ще зарано.

“Тільки від нас залежить чи буде завтра, в наступні дні, тижні…місяці ця ситуація покращуватись чи ми знову повернемось до “лідерів” і будемо встановлювати нові антирекорди! Треба пам’ятати, що кожне позитивне ПЛР — це чиєсь життя! А життя і здоров’я — це найцінніше що в нас є. Тому давайте берегти своє життя, життя наших рідних, дітей, батьків і життя своїх ближніх! Де це необхідно — вдягаймо маски і дотримуймось дистанції, коли це потрібно — обробляймо руки антисептиком!” — радить інфекціоніст, який від початку епідемії бореться за людські життя.

Читайте також:   Верховна Рада відтермінувала касові апарати, однак ФОПи залишаться стояти (фото)

Нагадаємо, станом на 6 липня, на Львівській та Чернівецькій областях критерії дозволяють послабити карантин, водночас Тернопільщина, Київ та ще 7 регіонів не готові до зняття обмежень, інформує Міністерство охорони здоров’я.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!