Від ускладнень COVID-19 померла мама українських біатлоністок-чемпіонок Віти і Валі Семеренко

Вчора, 27 вересня, велике горе прийшло в сім’ю сумських біатлоністок Віти і Валі Семеренко. Через ускладнення, викликані COVID-19, перестало битися серце мами сестер-чемпіонок, Галини Василівни.

Федерація біатлону України висловлюють глибокі співчуття Віті, Валі і всім рідним і близьким, — повідомляє biathlon.com.ua

18 січня 1986 р. народилися Валя і Віта Семеренки — українські біатлоністки (смт Краснопілля, Сумська область).

Валентина Семеренко — українська біатлоністка, майстер спорту, член національної збірної команди України. Чемпіонка Олімпійських ігор в Сочі, триразова призерка чемпіонатів світу з біатлону, переможниця та призерка етапів кубка світу з біатлону, чемпіонка світу серед юніорів у 2004 року, шестиразова чемпіонка Європи, чемпіонка світу з літнього біатлону 2011 року в спринті, неодноразова чемпіонка першостей та Чемпіонатів України, на XXIII Всесвітній зимовій універсіаді виборола 4 медалі (3 срібні, 1 бронзову). Учасниця Олімпійських ігор 2006 року в Туріні, 2010 року у Ванкувері та 2014 року в Сочі.

Віта Семеренко — українська біатлоністка, майстер спорту, член національної збірної команди України, чемпіонка та бронзова призерка Олімпійських ігор в Сочі, п’ятиразова призерка чемпіонатів світу, переможниця й призерка етапів Кубка світу, п’ятиразова чемпіонка Європи з біатлону. Учасниця Олімпійських ігор 2010 року у Ванкувері.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!