Від ускладнень після кору, помер 5-річний тернополянин (фото)

Опубліковано 23 Вересня 2019 о 08:59

Вчора, 22 вересня, перестало битися серце 5-річного пацієнта тернопільської лікарні, Слави Яворського. Із грудня хлопчик перебував у комі, підключений до апарату штучної вентиляції легень. Батьки щиро вірили, що синочок одужає та повернеться додому. Медики щодня боролися за життя малюка. Про це інформує “20minut.ua”.

Славчик Яворський з села Дзвиняч, Заліщицького району, впав у кому, від ускладнень після перенесеного кору. Діагноз — коровий енцефаліт.

“Стан малюка був важкий, він перебував у реанімації на апараті штучної вентиляції легенів, — коментувала  заступник головного лікаря обласної дитячої лікарні Алла Філюк. — Хлопчик переніс кір, у нього виникло ускладнення — коровий енцефаліт. У нас бувають пацієнти з ускладненнями після кору. Але Славчик у лікарні єдиний з такою недугою”, — пише видання, з посиланням на слова лікаря.

Лікарі робили все можливе, але врятувати дитину, але не вдалося. Стан маленького пацієнта періодично погіршувався. Були завмирання та внутрішні кровотечі.

Нагадаємо, що Славчик захворів на кір у середині листопада минулого року. Вже після того як дитину виписали з лікарні, вдома його паралізувало. Стан хлопчика важкий.

Похорон відбудеться 24 вересня, повідомив батько дитини.

 

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM